Raspored takmičenja u Premijer ligi BiH-Rudar Prijedor počinje kod Olimpika

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

U hotelu „Park“ u Vogošći obavljen je žrijeb takmičarskih brojeva za Premijer ligu BiH, sezona 2012/2013. Na osnovu izvučenih takmičarskih brojeva u prvom kolu, 04.08./05.08.2012. godine „Rudar Prijedor“ će gostovati kod „Olimpika“ iz Sarajeva. Tokom jesenje polusezone Prijedorčani će gostovati 8 puta dok će 7 puta biti domaćini. Interesantno je i da će „Rudar Prijedor“ uglavnom gostovati kod ekipa koje su prošlu sezonu završile u gornjem dijelu tabele(Željezničar, Široki Brijeg, Borac, Olimpik, Zrinjski) dok će na Gradskom stadionu u Prijedoru gostovati ekipe koje su se borile za opstanak(Leotar, Slavija, Travnik) te novi premijerligaši Gradina i Radnik. Prvi meč na domaćem terenu „Rudar Prijedor“ igra u 2. kolu kada u naš grad dolazi ekipa „Sarajeva“.

1.kolo
Gradina – GOŠK
Olimpik – Rudar Prijedor
Sarajevo – Čelik
Velež – Radnik
Leotar – Zrinjski
Široki Brijeg – Slavija
Travnik – Željezničar
Borac – Zvijezda

2. kolo
GOŠK – Zvijezda
Željezničar – Borac
Slavija – Travnik
Zrinjski – Široki Brijeg
Radnik – Leotar
Čelik – Velež
Rudar Prijedor – Sarajevo
Gradina – Olimpik

3. kolo
Olimpik – GOŠK
Sarajevo – Gradina
Velež – Rudar Prijedor
Leotar – Čelik
Široki Brijeg – Radnik
Travnik – Zrinjski
Borac – Slavija
Zvijezda – Željezničar

4. kolo
GOŠK – Željezničar
Slavija – Zvijezda
Zrinjski – Borac
Radnik – Travnik
Čelik – Široki Brijeg
Rudar Prijedor – Leotar
Gradina – Velež
Olimpik – Sarajevo

5.kolo
Sarajevo- GOŠK
Velež – Olimpik
Leotar – Gradina
Široki Brijeg – Rudar Prijedor
Travnik – Čelik
Borac – Radnik
Željezničar – Slavija

6.kolo
GOŠK – Slavija
Zrinjski – Željezničar
Radnik – Zvijezda
Čelik – Borac
Rudar Prijedor – Travnik
Gradina – Široki Brijeg
Olimpik – Leotar
Sarajevo – Velež

7. kolo
Velež – GOŠK
Leotar – Sarajevo
Široki Brijeg – Olimpik
Travnik – Gradina
Borac – Rudar Prijedor
Zvijezda – Čelik
Željezničar – Radnik
Slavija – Zrinjski

8. kolo
GOŠK – Zrinjski
Radnik – Slavija
Čelik – Željezničar
Rudar Prijedor – Zvijezda
Gradina – Borac
Olimpik – Travnik
Sarajevo – Široki Brijeg
Velež – Leotar.

9. kolo
Leotar – GOŠK
Široki Brijeg – Velež
Travnik – Sarajevo
Borac – Olimpik
Zvijezda – Gradina
Željezničar – Rudar Prijedor
Slavija – Čelik
Zrinjski – Radnik

10.kolo
GOŠK – Radnik
Čelik – Zrinjski
Rudar Prijedor – Slavija
Gradina – Željezničar
Olimpik – Zvijezda
Sarajevo – Borac
Velež – Travnik
Leotar – Široki Brijeg

11.kolo
Široki Brijeg – GOŠK
Travnik – Leotar
Borac – Velež
Zvijezda – Sarajevo
Željezničar – Olimpik
Slavija – Gradina
Zrinjski – Rudar Prijedor
Radnik – Čelik

12. kolo
GOŠK – Čelik
Rudar Prijedor – Radnik
Gradina – Zrinjski
Olimpik – Slavija
Sarajevo – Željezničar
Velež – Zvijezda
Leotar – Borac
Široki Brijeg – Travnik

13. kolo
Travnik – GOŠK
Borac – Široki Brijeg
Zvijezda – Leotar
Željezničar – Velež
Slavija – Sarajevo
Zrinjski – Olimpik
Radnik – Gradina
Čelik – Rudar Prijedor

14. kolo
GOŠK – Rudar Prijedor
Gradina – Čelik
Olimpik – Radnik
Sarajevo – Zrinjski
Velež – Slavija
Leotar – Željezničar
Široki Brijeg – Zvijezda
Travnik – Borac

15. kolo
Borac – GOŠK
Zvijezda – Travnik
Željezničar – Široki Brijeg
Slavija – Leotar
Zrinjski – Velež
Radnik – Sarajevo
Čelik – Olimpik
Rudar Prijedor – Gradina

Share.