Close Menu
  • Početna
  • Najave
  • Politika
  • Društvo
  • Kultura
  • Hronika
  • Sport
Facebook X (Twitter) Instagram
  • početna
  • o prijedoru
  • galerije
  • video galerija
  • mapa grada
  • važniji telefoni
  • kontakt
Facebook Instagram X (Twitter) Threads YouTube
GradPrijedor.com - Portal grada Prijedora
  • Početna
  • Najave
  • Politika
  • Društvo
  • Kultura
  • Hronika
  • Sport
Facebook Instagram X (Twitter) Threads YouTube
GradPrijedor.com - Portal grada Prijedora
Home»Hronika»Teška krađa u krugu bivše fabrike „Celpak“
Hronika

Teška krađa u krugu bivše fabrike „Celpak“

15. decembar 2012.1 Min Read

policija-sjb prijedorTokom noći između 11. i 12. decembra ove godine u vremenu od 17:00 do 06:40 časova u prijedorskoj ulici Aleja Kozarskog odreda, u krugu bivše fabrike „Celpak“ došlo je do provalne krađe.

Nepoznato lice je djelovanjem na prozor izvršilo provalu u prostorije firme „Soripto print“ vlasništvo B.G, ušlo u unutrašnjost proizvodnog prostora, odakle je otuđilo prenosni aparat za zavarivanje marke Varstroj, brusilicu marke Virt, bušilicu marke Miler, oko pet metara bakarnog kabla, oko 25 metara produžnog kabla 3×2,5 mm, neutvrđenu količinu sitnog alata i otpadnog željeza, ručni brener, jedan radni kombinezon i jedan par radnih rukavica, a nakon toga djelujući na bočna vrata navedene hale, izašlo iz iste i udaljio se u nepoznatom pravcu.

Na licu mjesta je izvršen uviđaj. Materijalna šteta prema izjavi oštećenog iznosi oko 5.000 KM. U toku je rad na identifikaciji i pronalasku počinioca opisanog krivičnog djela „Teške krađe“.

Pratiti nas možete i na sledećim mrežama:
Facebook    Instagram   Twitter   Threads   YouTube

© 2025 GradPrijedor.com – Portal grada Prijedora. All rights reserved.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.