Omladinska Premijer liga-Kadeti poraženi od Veleža, juniorima druga pobjeda

U okviru 7. kola Omladinske Premijer lige, kadeti i juniori Rudar Prijedora su gostovali u Mostaru kod ekipe Veleža gdje su ostvarili polovičan učinak. Kadeti su poraženi sa minimalnih 1-0, dok su juniori ostvarili drugu uzastopnu pobjedu i to rezultatom 2-0. Kadeti se nakon ovog kola nalaze na 11. mjestu dok su juniori na 13. poziciji. U narednom kolu mladi fudbaleri Rudar Prijedora na domaćem terenu dočekuju vršnjake iz Slavije iz Istočnog Sarajeva.

Kadeti
Rezultati 7. kolo:
ZENICA: Čelik-Kozara 1:0
SARAJEVO: Sarajevo-Leotar 4:0
ISTOČNO SARAJEVO: Slavija-Široki Brijeg 0:4
GABELA: GOŠK-Travnik 0:0
MOSTAR: Velež-Rudar Prijedor 1:0
TUZLA: Sloboda-Zrinjski 1:2
BANJA LUKA: Borac-Olimpic 1:3
GRADAČAC: Zvijezda Gradačac-Željezničar 0:2

Zaostale utakmice 4. kolo:
MOSTAR: Zrinjski-Željezničar 2:0
ŠIROKI BRIJEG: Široki Brijeg-Sloboda 1:1
SARAJEVO: Sarajevo-Sloboda 2:0

Tabela-Kadeti
1. Sarajevo 19
2. Zrinjski 18
3. Željezničar 18
4. Široki Brijeg 14
5. Kozara 12
6. Olimpic 11
7.Sloboda 11
8. Leotar 10
9. Čelik 10
10. Slavija 9
11. Rudar Prijedor 7
12. Travnik 7
13. Velež 6
14. Borac 5
15. Zvijezda Gradačac 3
16.GOŠK 1

Juniori:
Rezultati 7. kolo:
ZENICA: Čelik-Kozara 0:0
SARAJEVO: Sarajevo-Leotar 4:0
ISTOČNO SARAJEVO: Slavija-Široki Brijeg 1:3
GABELA: GOŠK-Travnik 2:2
MOSTAR: Velež-Rudar Prijedor 0:2
TUZLA: Sloboda-Zrinjski 1:0
BANJA LUKA: Borac-Olimpic 0:1
GRADAČAC: Zvijezda Gradačac-Željezničar 4:4

Zaostale utakmice 4. kolo:
MOSTAR: Zrinjski-Željezničar 1:1
ŠIROKI BRIJEG: Široki Brijeg-Sloboda 2:0
SARAJEVO: Sarajevo-Sloboda 2:1

Poredak: Olimpic 18, Željezničar 17, Široki Brijeg 15, Čelik 13, Sarajevo 13, Borac 13, Sloboda 12, Kozara 10, Zrinjski 8, Zvijezda 8, GOŠK 7, Slavija 7, Rudar 6, Leotar 5, Travnik 3, Velež 2.

Tabela-juniori
1. Olimpic 18
2. Željezničar 17
3. Široki Brijeg 15
4. Čelik 13
5. Sarajevo 13
6. Borac 13
7. Sloboda 12
8. Kozara 10
9. Zrinjski 8
10. Zvijezda Gradačac 8
11. GOŠK 7
12. Slavija 7
13. Rudar Prijedor 6
14. Leotar 5
15.Travnik 3
16. Velež 2

Parovi 8. kolo:
GRADAČAC: Zvijezda Gradačac-Čelik
SARAJEVO: Željezničar-Borac
VOGOŠĆA: Olimpic-Sloboda
MOSTAR: Zrinjski-GOŠK
TRAVNIK: Travnik-Velež
PRIJEDOR: Rudar Prijedor-Slavija
ŠIROKI BRIJEG: Široki Brijeg-Sarajevo
TREBINJE: Leotar-Kozara

Comments are closed.